Vigo Interkommunalt selskap

Vigo IKS har kontor i Skien.

 

Daglig leder

Brynjulf Bøen

brynjulf@vigodrift.no

Ansatte

Vigdis Margrethe Hoven

vigdis@vigodrift.no

Svein Håkon Skulstad

svein@vigodrift.no

Bjørn Tveiten

bjornt@vigodrift.no

Trude Riple, Vigo IKS 80% stilling, også ansatt i Hordaland fylkeskommune

trude@vigodrift.no

Bjørn Bergan, Vigo IKS 50 % stilling, også ansatt i Vestfold fylkeskommune

bjorn@vigodrift.no

John Kristiansen, Vigo IKS 20% stilling, også ansatt i Oppland fylkeskommune

john.kristiansen@oppland.org

Siv Olsen, Vigo IKS 20 % stilling, også ansatt i Akershus fylkeskommune 

siv.olsen@akershus-fk.no

Selskapsavtalen Vigo IKS 2013

17. januar 2014

Aktivitetskalender

‹‹ November 2017 ››
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Neste aktiviteter:

Årshjul i forbindelse med rapportering

Designed by Aplia - Developed by Aplia - Powered by eZ Publish

Bottom

Designed by Aplia - Developed by Aplia - Powered by eZ Publish | Personvern | Logg inn

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler. Les mer om informasjonskapsler her. Ikke vis denne meldingen igjen.